O Nas - czyli kilka słów historii o naszym gospodarstwie


Ewa i Sylwester Jankowscy
Ewa i Sylwester Jankowscy

W roku 1990 założyliśmy gospodarstwo specjalizujące się w hodowli tuczników i uprawie zbóż. Rozpoczynaliśmy od areału 12 hektarowego, który w raz biegiem lat powiększaliśmy. Na obecną chwilę posiadamy łącznie 50 ha ziemi przeznaczonej pod uprawy rolne.

Ze względu na korzystne warunki krajobrazowo, turystyczno, klimatyczne (Woliński Park Narodowy, wiele zabytków i skarbów natury, mikroklimat morski itp.) zdecydowaliśmy się na wykorzystanie tych atutów, jakie daje nam Wyspa Wolin w prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego.

W roku 2000 podjęliśmy pierwsze działania zmierzające do osiągnięcia naszych planów. W tym celu przeznaczyliśmy 2 piętro naszego domu dla gości. Aby urealnić nasze marzenia, skorzystaliśmy z kredytu agroturystycznego, który w całości przeznaczyliśmy na rozbudowę i kompletne urządzenie naszych pokoi gościnnych.
W roku 2002 do Państwa dyspozycji oddaliśmy aneks kuchenny wraz z jadalnią, gdzie można przygotować posiłki. Począwszy od śniadania przez obiad i kolację. Aneks jest wyposażony w kuchenkę gazową, piekarnik, lodówkę z zamrażalnikiem, mikrofalówkę.

Od początku działalności naszym gościom oferujemy zaciszną altankę wraz z miejscem, do grillowania czy ogniskowania, a dla dzieci plac zabaw z trawnikiem i huśtawkami. W 2003 roku ukończyliśmy budowę balkonu z tarasem, który udostępniliśmy Państwu w sezonie letnim 2004.

Monika i Piotr Jankowscy
Monika i Piotr Jankowscy

14 października 2009 gospodarstwo zostało przekazane synowi Piotrowi, który je prowadzi wraz z małżonką Moniką. Wszystkie pokoje w naszym gospodarstwie są odświeżane przed każdym sezonem, co grawantuje Państwu czystość i dodatkowy komfort pobytu. Od kilku lat udostępniamy naszym gościom również, dostęp do bezprzewodowego internetu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa i skorzystania z naszej oferty, którą ciągle staramy się wzbogacać i dostosowywać do Państwa potrzeb.

Wszystkie uwagi, pomysły i propozycje z Państwa strony są mile widziane...Wieści z gospodarstwa i okolic

27 lipca 2020

Wolne miejsca w 2020

W sezonie letnim 2020 dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami noclegowymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa i pięknych okolic Wyspy Wolin!
Kontakt pod numerem telefonu +48 913260268
Rezerwacji możesz również dokonać przez platformę Airbnb (możliwa płatność kartą):
https://airbnb.pl/p/agroturystyka
Nie czekaj, rezerwuj pobyt!

Największe atrakcje lata 2020

XXII Western Piknik 17-19 lipca. Więcej

Z kroniki gospodarstwa

Więcej image

18 sierpień, 2007

Będąc na urlopie w dniach 8-18.08.07r. zapomnielismy o pracy i problemach życia codziennego w Skierniewicach a to dzieki wspaniałej rodzinnej atmosferze stworzonej przez gospodarzy tego domu Ewie i Sylwkowi oraz ich córeczce Kindze. Pogoda była rózna: padało, wiało i świeciło słońce, ale wieczorami zawsze była "piekna pogoda". Dzieki Ewie wyżywienie było wspaniałe, "nie" typowa kuchnia domowa spowodowała, że czuliśmy się jak u "babci" na wsi Bardzo dziękujemy

Ewa i Marek

Więcej image

2 sierpień, 2010

Serdeczne podziękowania za miłą atmosferę, życzliwych gospodarzy i wspaniale spędzony czas, który niestety bardzo szybko się skończył. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję, że jeszcze do Was wrócimy.

Wiesława, Anusz, Błażej i Natalia Wrześińscy ze Śremu